Ζητείται Αισθητικός για εργασία σε Κέντρο Αισθητικής και Αδυνατίσματος στην Ξάνθη

Ζητείται Αισθητικός, αποκλειστικά Πτυχιούχος ΤΕΙ για εργασία στο χώρο μας. Επιθυμητό να διαθέτει προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε Κέντρο Αισθητικής. ή Πολυδύναμη μονάδα.

Αρμοδιότητες:

Η υποψήφια συνεργάτης θα πρέπει να έχει γνώσεις θεραπειών αισθητικής προσώπου, μηχανημάτων σώματος και αποτρίχωσης. Επιπλέον γνώσεις θα συνεκτιμηθούν.

Πέραν της εφαρμογής υπηρεσιών, στις αρμοδιότητες συμπεριλαμβάνονται η διαχείριση των ραντεβού, η γνώση του πελατολογίου και η παροχή ποιοτικών υπηρεσιών και ποιοτικής εξυπηρέτησης.

Ζητούμενα Προσόντα:

  • Iκανότητες τηλεφωνικής και διαπροσωπικής επικοινωνίας
  • Εχεμύθεια και ευγένεια
  • Πελατοκεντρική αντίληψη, διάγνωση αναγκών πελατών και πρόταση κατάλληλης θεραπείας
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια & Υπευθυνότητα
  • Ευκολία μετάβασης στον χώρο εργασίας.

Προσφέρονται:

Μισθός και ασφάλιση, σταθερό περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση, άριστες συνθήκες εργασίας και δυνατότητες εξέλιξης.

Αποστολή Βιογραφικών: e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

User Login Form